Çalışma Şeklimiz

Çalışma Şeklimiz

DBA Mimarlık, kendinden emin bir şekilde işi tüm boyutlarıyla üstlenebilecek organizasyon yapısıyla müşterisine çalışma alanıyla ilgili A’dan Z’ye her konuda destek verir. Dba Mimarlık’ın çalışma sürecini üç faza ayırabiliriz.

1- Proje tasarımı : DBA, fonksiyonların doğru çözümüne olanak sağlayacak şekilde estetik değerleri baz alarak mekanın gerektirdiği tarzın ışığında dinamik, verimli ve özgün tasarımlar yaratır ve fiziksel çevre şartlarını en iyi şekilde değerlendirip amacına uygun çözümleri içeren konseptler geliştirir. Gerek iki boyutlu gerekse üç boyutlu olarak oluşturduğu projeyi vekullanılacak malzemeleri müşteriye sunar.

2- Uygulama : DBA Mimarlık gerek kendi bünyesinde çalışan ekibiyle gerekse dışardan destek veren taşeronlarla projelerin A-dan Z’ye estetikden ödün vermeyerek usta işçilikle uygulanmasını gerçekleştirir.

3- Danışmanlık ve kontrol : DBA Mimarlık, projenin tasarım aşamasından uygulama aşamasına kadar olan yapılanma sürecindeki maliyet, kalite ve uygulama tekniği analizlerini yapar ve uygulama boyunca tüm ekiplerle olan koordinasyon ve kontrol hizmetlerini yürütür. Dba Mimarlık müşterilerine tüm fazlarda veya müşterilerinin isteğine göre bir veya iki fazda destek olur. Dileğimiz yeni projelerinizde sizinle birlikte çalışarak, şirketinize en iyi hizmeti ve memnuniyeti sağlamaktır.