Felsefemiz

Felsefemiz

1998 yılında kurulan DBA Mimarlık; yurdun çeşitli bölgelerinde projeden inşaata, iç dekorasyondan çevre düzenlemelerine kadar, her aşamada eksiksiz bir şekilde hizmet vermektedir.

Firmamız; ofis, konut, mağaza, restoran, hastane ve alışveriş merkezlerine yönelik proje tasarımı, ince işler uygulaması ve bu işlerle ilgili olan danışmanlık ve kontrol hizmetlerini bir arada yürütmektedir.

Ana faaliyet alanımız olan dekorasyon işlerinde fonksiyon ve estetiğin uyumunu göz önünde bulundrarak detaylı projelendirme, kaliteli ve uygun malzeme seçimi, titiz bütçelendirme, uygulamada usta işçilik ve en önemlisi işin zamanında teslimi üzerinde önemle durduğumuz konulardır. Müşteri memnuniyeti bir numaralı prensibimizdir.

DBA Mimarlık, kendinden emin bir şekilde işi tüm boyutlarıyla üstlenebilecek organizasyon yapısıyla müşterisine çalışma alanıyla ilgili A’dan Z’ye her konuda destek verir.

Proje tasarımı : DBA, fonksiyonların doğru çözümüne olanak sağlayacak şekilde estetik değerleri baz alarak mekanın gerektirdiği tarzın ışığında dinamik, verimli, özgün ve fonksiyonel tasarımlar yaratır ve amacına uygun konseptler geliştirir.

Fiziksel çevre şartlarını en iyi şekilde değerlendirip amacına uygun konseptler geliştirir.

Gerek iki boyutlu gerekse üç boyutlu olarak oluşturduğu projeyi ve kullanılacak malzemeleri müşteriye sunar.

Uygulama : DBA, mimari ve mimariye destek olan diğer tüm projelerin (mekanik, elektrik v.s) çizdirilip uygulanması, ürünlerin satın alımı ve temini, projenin aplikasyonunu ve gerekli koordinasyon işlerini gerçekleştirir. Gerek kendi bünyesindeki ekibiyle gerekse dışardan destek veren taşeronlarla projelerin estetikden ödün vermeyerek usta işçilikle uygulanmasını sağlar.

Danışmanlık ve kontrol : DBA Mimarlık, projenin tasarım aşamasından uygulama aşamasına kadar olan yapılanma sürecindeki maliyet, kalite ve uygulama tekniği analizlerini yapar ve uygulama boyunca tüm ekiplerle olan koordinasyon ve kontrol hizmetlerini yürütür.

DBA Mimarlık, deneyimli ve dinamik kadrosuyla kalite ve estetikten ödün vermeden, kullanışlı, çağdaş ve seçkin yaşama alanları yaratmayı ana ilke olarak benimseyerek sektöründe kısa bir zaman içinde güvenilir ve dürüst bir yer edinmiştir. Amacımız; yaptığımız her projede kendimizi geliştirip bir adım daha ileriye taşımaktır.

Dileğimiz projenizde sizinle birlikte çalışarak, şirketinize en iyi hizmeti ve memnuniyeti sağlamaktır.

Saygılarımızla.

Kerem Şengezer
Y. Mimar